Atraktsioonid

Teenused

"Teeme koos"

INIMLAUAJALGPALL

PÄEVA HIND (kuni 5h)

Elamuspank annab igale teada-tuntud
mängule väheke vunki juurde. Selle tulemusena on valminud hiiglasuurlauajalgpalli väljak, millel mängumeestena tegutsevad päris inimesed. Sina ja sinu kaaslased saavad osaks mängust, kus tähtis ei ole palliga trikkide tegemise oskus,
vaid koostöö ja tegevuse nautimine. Mäng on nauditav osalejale ja huvitav jälgida pealtvaatajale 

Küsi pakkumist!

VIBULAHING

On oskusi, mida tasub kuklas hoida juhuks, kui internet ja elektriküte otsa saavad. Siinkohal on üle keskmise arukas võtta kätte ja tulla adrenaliinist pritsivale, kuid samas täiesti ohutule vibulahingule. Vibulahingut saab pidada nii õues märgitud alal kui suuremas saalis. Korralik kaitsevarustus tagab, et teil koju suundudes pooled silmad kadunud poleks.

Küsi pakkumist!

"Proovi ise ja ela kaasa"

ROBIN HOODI VIBUTURNIIR

PÄEVA HIND 520 €

Vibuturniir on sobilik nii väiksematele
seltskondadele aktiivseks tegevuseks kui ka suurtele sündmustele üheks atraktsiooniks. Turniir sisaldab vibuspordi tutvustust, algõpet ning kulmineerub võistulaskmisega, mille käigus selgub päeva “Robin Hood”.

KASTITORNI RONIMINE

PÄEVA HIND 350 €

Soovite oma elus purustada mõne rekordi? Hea võimalus selleks on kastitorn. Meie anname teile õllekastid ja teie koos meie kogenud julgestajaga hakkate kõrgustesse pürgima. Te lihtsalt laote kaste üksteise otsa ja ronite mööda neid üha kõrgemale ja kõrgemale.

KIIKING

PÄEVA HIND 456 €

See on fantastiline! Kiiking tekitab tõelise joovastuse. Kiiking sobib inimestele, kes vajavad adrenaliini ja on julged. Eesmärk on kiikumise käigus sooritada maksimaalselt pikkadeaistega üks täispööre ümber võlli.

ÕHU­PÜSSID

PÄEVA HIND 324 €

Õhupüssiga lastes saab relva abil oma silma täpsuse proovile panna. Kasutatav varustus: optiline õhupüss (2 tk) või airsofti relvad (2 tk) ja märklauad.

RONIMISSEIN

PÄEVA HIND 720 €

Ronimissein on naudingut pakkuv atraktsioon, mis paneb proovile sinu julguse. Muide, Elamuspanga ronimisseina näol on tegemist Eesti kõige kõrgema mobiilse ronimisseinaga, millel on kõrgust lausa 10 meetrit.

JÄNESEJAHT

PÄEVA HIND (KUNI 2H) 600 €

Olete proovinud liikuva sihtmärgi pihta lasta? Kui ei ole, siis sobib teile meie pakutav jänesejaht. Jänesejaht sobib kõige paremini siis, kui on tarvis mees-mehe vastu selgeks teha, kes on parim märgilaskja tervel Liivimaal. Konkurentide ette lastakse jooksma  inimsuurune jänes ning paintpalli relvast tuleb suurele karvasele elukale pihta lasta. Nii lihtne see ongi!

TAEVATREPP

PÄEVA HIND 350 €

Taevatrepp on atraktsioon, kus pannakse proovile meeskondlik koostöö. Esmapilgul individuaalset sooritust vajav ülesanne on
tegelikult harjutus, mille edukas sooritamine on võimalik vaid kaaslaste abiga. Üheaegselt pannakse proovile nii võimalik
kõrgusekartus kui individuaalne füüsiline võimekus

TRAPETS­ HÜPE

PÄEVA HIND 500 €

See on julgustükk. Tihti tuleb elus ette, et miski on peaaegu käeulatuses. Trapetshüpe annab võimaluse see lõpuks kätte saada. Sinu ülesandeks on hüpata viie meetri kõrguselt platvormilt otse rippuva poomi külge. Sa võid teha seda lausa kinnisilmi. Trapetshüppest saab teha ka võistluse, kus poomi asemel ripub hüppaja silme ees auhind, mille kinnipüüdmisel saab temast
õnnelik võitja, vastupidisel juhul aga vinge elamuse osaliseks saanud hüppaja.

"Lapsemeelsetele"

SUMOAREEN

PÄEVA HIND 250 €

Sumoareen rikastab sportlike ja meelelahutuslike ürituste või laagrite programmi, pakkudes igale huvilisele, sõltumata tema vanusest, uusi atraktiivseid mängulisi tegevusvõimalusi. Komplektis 2 kostüümi koos alusmatiga.

ZIPLINE

PÄEVA HIND 600 €

Zipline on Elamuspanga atraktsioon, mille esimese prototüübi ehitas Elamuspankur Kalvi oma vennaga kodumaja kõrval olevasse metsa 21 aastat tagasi. Nüüd paneme zipline’i üles just sinna, kuhu sina seda soovid. Zipline ehk puult-puule sõit on atraktsioon, kus kinnitatakse end maast mõne meetri kõrgusel olles rullikuga kaldtrossi külge ja vuhisetakse suurel kiirusel kuni 100 m pikkusel teekonnal.

BATUUT TIIGRIRADA

PÄEVA HIND 300-600 €

Tiigrirada on täispuhutav lastebatuuti
meenutav takistusrada. Tiigrirada saab kasutada nii üks-ühele kui ka võistkondlikuks mõõduvõtuks. Väiksematel lastel on võimalik sellel lihtsalt ronida. Tiigrirada on
5 meetrit lai ja 15 meetrit pikk.

MULLIPALLI­ MÖLL

PÄEVA HIND 264 €

Mullipallimöll on hea valik suve- ja perepäevadele ning lapse sünnipäevapeole. See on võimalus toredate pallidega platsil mürada ja sõbraga põrkepalli mängida. Paketis on 5 palli.

MADAL SEIKLUSRADA

PÄEVA HIND 384 €

Püstitame vabasse loodusesse suurepärase seikluspargi just sinna, kuhu sina seda soovid: laste sünnipäevaks koduaeda, arendavaks tegevuseks laagripaika või suvepäeva programmi mitmekesistamiseks turismitallu. See on jõukohane nii lastele kui ka lapsevanematele. Soovi korral saame lisatasu eest ehitada seikluspargi kuni 6 meetri kõrgusele puude vahele.

ZORB ­ PALL

PÄEVA HIND 250 €

Zorbpall on suur täispuhutav pall, millega on võimalik veereda nii tasasel maal, vees kui ka mäest alla. Lõbu on sellel atrakt – sioonil nii lastel kui juba täisjõus meestel ja naistel. Zorbpall on 3- eetrise dia – meetriga ning palli sisemuses on ruumi 2 × 2 meetrit. 

DISC ­ GOLF

PÄEVA HIND 456 €

Discgolfis kasutatakse nii golfi ja ketta
– lennutamise parimaid osasid ehk siis vaja on kettaid, mis tuleb võimalikult väikese visete arvuga korvidesse lennutada. Lihtne! Discgolf paistab kõrvalt vaadates ajaviitena, mis on täis väljakutseid ja sula olemise lusti ning – nüüd tuleb tõeline pommuudis – ta on seda ka päriselt!

JAKOBI ­ REDEL

PÄEVA HIND 500 €

Tegu on ühe mõnusa meeskonnatöö har – jutusega. Ega siin mingit jalgratta leiuta – mist ole. Võistkonna ülesandeks on ronida üles mööda 8 meetrit pikka ja 3 meetrit laia köisredelit. Massis peitub teatavasti jõud, seega saab üles loomulikult kõige kiiremini see võistkond, kes üksteist toetab. Kaasronija üles lükkamine või tõmbamine ja teineteise õlgadele ronimine on vaid mõned nõksud, mis võidule aitavad.